İstanbul'da Off Road Parkuru | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

İstanbul’da Off Road Parkuru

OFF ROAD PARKURU Trafikten ayrılma zamanı, şimdi kendi yolumuzu kendimiz belirleyeceğiz. Gidilemez yerleri altımızdaki arazi canavarlarıyla gezeceğiz. Neden bahsettiğimiz anlaşılmıştır. Off Road. Keyif, heyecan, hırs hepsi bir arada. Muhteşem bir tutku. İşte bu heyecanlı gezilerden derlediğimiz birkaç fotoğrafı da yazımızla birlikte sizlerle paylaşacağız. En iyi off road araçları, arazi vitesi olan jipler hepsi burada. Türkiye’de […]

İstanbul’da Off Road Parkuru
26 Temmuz 2014 - 17:35 'de eklendi ve 624 kez görüntülendi.

OFF ROAD PARKURU

Trafikten ayrılma zamanı, şimdi kendi yolumuzu kendimiz belirleyeceğiz. Gidilemez yerleri altımızdaki arazi canavarlarıyla gezeceğiz.

Neden bahsettiğimiz anlaşılmıştır. Off Road. Keyif, heyecan, hırs hepsi bir arada. Muhteşem bir tutku. İşte bu heyecanlı gezilerden derlediğimiz birkaç fotoğrafı da yazımızla birlikte sizlerle paylaşacağız.

En iyi off road araçları, arazi vitesi olan jipler hepsi burada. Türkiye’de arazi için bütçe olarak da uygun bir marka denilce akıllara gelen ilk isim Suzuki. Suzuki Vitara, Jimmy, Samurai modelleriyle arazide çok başarılı işlere imza atmış ve kendini ispatlamış bir Japon Markası.

[metaslider id=59]

Off Road grupları interneti de bir hayli etkin kullanmakta. Organizasyonlar, geziler, yarışlar için tüm tanıtım ve duyurular grup forum sitelerinde yapılmakta.

Çamura girip, büyük engelleri aşıp hedefinize ulaştığınızda aldığınız keyif tarif edilemez bir duygu. Off Road bu sebeple çok değişik bir tutku diyebiliriz. Off Road videolarını izlemek bile heyecan verici oluyor.

İstanbul’da arazi aracı olan ve daha önce hiç off road yapmamış okuyucularımıza bir parkur önerisinde bulunmak istiyoruz. Kemerburgaz’da özel olarak yapılmış parkur da dik rampalar, küçük, büyük gölcükler. Ne ararsanız mevcut. Hatta bir de internet takip edip yarış zamanında giderseniz değmeyin keyfinize. Yarış sonrasında tüm ziyaretçilere de açılan parkurda aracınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Kemerburgaz orman yolunda bu parkur karşınıza çıkacak, eğer yanınızdan çamur içinde bir jip geçerse yolu sormayı unutmayın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER