Trafikteyim.NET

Hyundai i20 Active Cross Over

Hyundai i20 Active Cross Over modeliyle otomobil severleri tekrar etkilemeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda tanıştığımız yeni i20 modeli satışa çıkmadan bile bir çok sipariş almış ve hedeflenen satış rakamlarını kısa sürede yakalayacağının sinyallerini vermişti. Hyundai şimdi i20’nin Cross Over modelini üretime hazırlıyor. Hyundai i20 Cross Over’ın 2016 yılı ortalarında satışa çıkması bekleniyor. i20 Cross Over, standart […]

Hyundai i20 Active Cross Over
31 Mayıs 2015 - 0:32 'de eklendi ve 236 kez görüntülendi.

Hyundai i20 Active Cross Over modeliyle otomobil severleri tekrar etkilemeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda tanıştığımız yeni i20 modeli satışa çıkmadan bile bir çok sipariş almış ve hedeflenen satış rakamlarını kısa sürede yakalayacağının sinyallerini vermişti. Hyundai şimdi i20’nin Cross Over modelini üretime hazırlıyor.

Hyundai i20 Cross Over’ın 2016 yılı ortalarında satışa çıkması bekleniyor. i20 Cross Over, standart i20 motor seçeneklerine sahip olacak. Yani motor konusunda bir değişiklik göremeyeceğiz.

Çamurluklar, kapılar, tampon altlarında korumalar kullanılmış. Ayrıca i20 Cross Over, standart i20 modelinden boyut olarakta biraz daha büyük.

Yeni i20 Cross Over fiyatının i20’nin 5-6 bin lira üzerinde olması bekleniyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

*
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
Daha fazla 2015 Model Arabalar, Otomobil Haberleri
Yeni Citroen DS6 WR

Citroen DS6 WR üretimine başladı. DS armasını taşıyan ilk Cross-Over DS6 WR muhteşem bir tasarıma sahip. Rakiplerini de göz önünde...

Kapat