Honda Pcx 150 İncelemesi | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Honda Pcx 150 İncelemesi

Ülkemizde en çok tutulan bir scooter modelinden bahsedeceğiz. Honda Pcx 125 ve yenilenen motoruyla Honda Pcx 150. Türkiye’de motosiklet araba piyasası çok farklı. Bazen o kadar rahat, sorunsuz modeller hiç ilgi görmezken. Fiyatı yüksek, pek bir artısı olmayan araçlar yoğun ilgi görebiliyor. Pcx bunlardan biri değil tabi ki. Ama Honda Pcx’in tek eksi yanı fiyatı. […]

Honda Pcx 150 İncelemesi
27 Temmuz 2014 - 17:35 'de eklendi ve 3552 kez görüntülendi.

Ülkemizde en çok tutulan bir scooter modelinden bahsedeceğiz. Honda Pcx 125 ve yenilenen motoruyla Honda Pcx 150.

Türkiye’de motosiklet araba piyasası çok farklı. Bazen o kadar rahat, sorunsuz modeller hiç ilgi görmezken. Fiyatı yüksek, pek bir artısı olmayan araçlar yoğun ilgi görebiliyor. Pcx bunlardan biri değil tabi ki. Ama Honda Pcx’in tek eksi yanı fiyatı. Evet, konfor, teknoloji, performans hepsi yerinde. Ancak rakiplerine göre fiyatı bir hayli yüksek. Buna rağmen en çok satılan scooterlar listesinde başa oynuyor.

Su soğutmalı oluşu büyük avantaj. 125cc’liğin yetersiz kaldığını düşünen Pcx kullanıcıları bu sıralar 150cc’liğe geçmek için motosikletlerini satışa çıkardı. Bu nedenle rekabet artınca bir nebze de olsa Pcx ikinci el fiyatları biraz düşüş yaşadı. Honda Pcx 125 cc almak isteyenler için bulunmaz bir fırsat.

pcx-150-on-far

pcx-150-on-far

Pcx 150’de farlar daha kızgın bakıyor. Start stop özelliği ise yanınıza yaklaşan tüm herkesi şaşırtmaya Pcx 150’de de devam ediyor.

Pcx modellerini çok güzel modifiye edenler olmuş. Modifiye derken büyük oynamalar değil, küçük sadece dokunuşlar ile muhteşem görüntüler meydana çıkabiliyor. İnternette bu fotoğraflara rastlamak mümkün.

Pcx-bordo

Pcx-bordo

Pcx 150cc için aslında söylenecek fazla bir söz yok. Muhteşem sorunsuz, konforlu bir araç. Eğer ki fiyatına takılmıyorsanız, tavsiye edilebilecek bir scooter. Ancak o fiyatlara çok güzel 250cc maxi scooterlar alınabiliyor, bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var. Unutmadan Pcx 150 fiyatı 8,200 TL.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER