Fiat Panda Cross | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Fiat Panda Cross

Fiat Panda modeli küçük boyutlarıyla büyük şehirlerin trafik, park yeri sorununa birebir. Fiat Panda 2015 yılına birkaç ay kala Cross modelini de satışa çıkarmıştı. Panda özellikle bayanlar tarafından da çok tercih edilen bir otomobil. İlk kasaları ülkemizde çok tutulmadı. Buna rağmen Fiat bu modelini geliştirerek Türkiye’ye piyasasına sunmaya devam ediyor. Fiat Panda’nın en çok beğendiğimiz […]

Fiat Panda Cross
24 Şubat 2015 - 0:09 'de eklendi ve 749 kez görüntülendi.

Fiat Panda modeli küçük boyutlarıyla büyük şehirlerin trafik, park yeri sorununa birebir. Fiat Panda 2015 yılına birkaç ay kala Cross modelini de satışa çıkarmıştı.

Panda özellikle bayanlar tarafından da çok tercih edilen bir otomobil. İlk kasaları ülkemizde çok tutulmadı. Buna rağmen Fiat bu modelini geliştirerek Türkiye’ye piyasasına sunmaya devam ediyor.

Fiat Panda’nın en çok beğendiğimiz modeli şüphesiz Cross oldu diyebiliriz. Şekliyle, tasarımıyla daha hırçın duran araç 4×4 özelliği ile arazide de güzel işler çıkıyor.

Fiat Panda Cross fiyatı ise 55 ile 65 bin TL arasında değişmekte. Fiat Panda Cross manuel ve otomatik seçeneklerine sahip.

Aslında Panda’nın en büyük dezavantajı ülkemizde yarı otomatik araçların sevilmemesi. Kullanıcalar haksız da sayılmaz, tam otomatik konforunu yarı otomatikler hiçbir zaman yakalayamadı. Bu sebeple bir çok otomobil firmasının tam otomatik seçeneği sunması gerekli. Ancak maalesef çok beğendiğimiz araçları bazen şanzıman seçenekleri yüzünden showroom’da bırakmamız gerekiyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER