Trafikteyim.NET

Efsane İlanlar

Ev, araba, telefon ve aklimiza gelebilecek her esyanin ilani bulunan sahibinden com’un efsane olmus ilanlarini sizler icin topladik. Sahibinden com Türkiye’nin en iyi ilan sitelerinden biri. Otomobil, mobilya, motosiklet, deniz araçları, klasik araçlar, her türlü hizmet ve aklımıza gelebilecek pek çok ilan sitede yer alıyor. Bu ilanlar arasında da bazıları oluyor ki çok fazla gösterim […]

Efsane İlanlar
15 Haziran 2015 - 16:23 'de eklendi ve 406 kez görüntülendi.

Ev, araba, telefon ve aklimiza gelebilecek her esyanin ilani bulunan sahibinden com’un efsane olmus ilanlarini sizler icin topladik.

Sahibinden com Türkiye’nin en iyi ilan sitelerinden biri. Otomobil, mobilya, motosiklet, deniz araçları, klasik araçlar, her türlü hizmet ve aklımıza gelebilecek pek çok ilan sitede yer alıyor.

Bu ilanlar arasında da bazıları oluyor ki çok fazla gösterim alıyor ve okuyanlar tarafından çok seviliyor. Sahibinden com’da bu ilanları efsane olarak işaretleyerek bizlere sunuyor. Bizlerde sizler için bu efsane ilanlar arasından en iyilerini seçmeye çalıştık.

Iste o efsane ilanlardan bazıları;

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

*
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
Daha fazla Gündemden Haberler
Hangi şehirde en çok hangi otomobil markası satılıyor?

Hangi şehirde en çok hangi otomobil markası satılıyor? Merak edilen bu konuyu sizler için araştırdık. Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre...

Kapat