Citroen C4 Makyajlanıyor ! | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Citroen C4 Makyajlanıyor !

Güçlü tasarımlara önem veren Citroen tarafından yeniden makyajlanan ve 2015 model Citroen C4, her ne kadar piyasaya sunulma aşamasına gelmiş olsa da, bir yandan da yeni gelişim çalışmaları sürdürülmeye devam etmekte. Bu bize 2016 yılı için yeni makyajlı bir C4 gelebileceği konusunda ipucu  veriyor. 2015 yeni Citroen C4‘ün makyajlı kasası ile hazırlıklarını hızlı bir çalışma […]

Citroen C4 Makyajlanıyor !
11 Ocak 2015 - 9:45 'de eklendi ve 573 kez görüntülendi.

Güçlü tasarımlara önem veren Citroen tarafından yeniden makyajlanan ve 2015 model Citroen C4, her ne kadar piyasaya sunulma aşamasına gelmiş olsa da, bir yandan da yeni gelişim çalışmaları sürdürülmeye devam etmekte. Bu bize 2016 yılı için yeni makyajlı bir C4 gelebileceği konusunda ipucu  veriyor.

2015 yeni Citroen C4‘ün makyajlı kasası ile hazırlıklarını hızlı bir çalışma neticesinde tamamlamak üzere olduğu duyuruldu.

Bu sene ortalarında satışa sunulabilmesi beklenen Yeni kasa Citroen C4‘ün aynı zamanda 2016 senesine yakın bir zamanda şekillenmesi düşünülen yeni kasasının da geçiş modeli olması bekleniyor.

Kasanın geçmişine bakıldığında ise, x sara üzerinden çalışıldığı biliniyor.  Yeni makyajlı 2015 model Citroen c4, hakkında detaylar bu kadarla sınırlı olup, daha net bir bilgi şimdilik bulunmuyor.

Makyajlı 2015 model Citroen C4 yakıt tüketiminin, önceki modellerin ortalamasına sahip olması bekleniyor. 2015 model Citroen c4 fiyatı hakkında konuşmak, şimdilik çok erken gibi gözüküyor. Zira aracın tam olarak ne ölçüde makyajlanacağı netlik kazanmadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER