Citroen Aircross | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Citroen Aircross

Ülkemizdeki en büyük sorunlardan biri pahalı petrol fiyatları. Citroen Aircross modeliyle bu sorunu çözmeye hazırlanıyor. Tabiki sadece Citroen değil elektrikli araçlar yavaş yavaş hayatımıza girmeye devam ediyor. Citroen Aircross’ta bunlardan biri olacak. C4 Cactus modeline benzeyen Aircross köşeli hatlara sahip. Tasarım yönünden çok başarılı bir otomobil. Aircross 1.6 litre ve 218 beygir güce sahip. Bu […]

Citroen Aircross
25 Nisan 2015 - 7:50 'de eklendi ve 832 kez görüntülendi.

Ülkemizdeki en büyük sorunlardan biri pahalı petrol fiyatları. Citroen Aircross modeliyle bu sorunu çözmeye hazırlanıyor. Tabiki sadece Citroen değil elektrikli araçlar yavaş yavaş hayatımıza girmeye devam ediyor.

Citroen Aircross’ta bunlardan biri olacak. C4 Cactus modeline benzeyen Aircross köşeli hatlara sahip. Tasarım yönünden çok başarılı bir otomobil. Aircross 1.6 litre ve 218 beygir güce sahip. Bu gücün 95 beygirlik elektrikli motor eşlik ediyor.

Citroen Aircross yakıt tüketimi ise en seveceğiniz konu. Bu muhteşem otomobil 100 kilometre de inanılmayacak kadar az diyebileceğimiz 1.7 litrelik bir benzin harcıyor. Bu rakam bir çok motosikletten bile az. Tabiki bunlar fabrika verileri, bu denli iddialı rakamları test sürüşlerinden sonra netleştirmek gerekli.

Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik sizleri fotoğraflarla baş başa bırakalım. İşte Citroen Aircross

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER