Trafikteyim.NET

BMW’den büyüleyici Naked Motosiklet

BMW yapınca motosiklette arabada bir farklı duruyor gözümüzde. Ama hakkını vermek gerek gerçekten ister motor, ister araba olsun hepsi tasarım harikası. BMW yeni Naked motosikletini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Yeni model ilk olarak İtalya’da görücüye çıktı. Yeni BMW Naked Motor muhteşem bir görünüme sahip. Motor gücü ise 1170cc ve 125bg. Ülkemizdeki çoğu arabada bile bu şekilde […]

BMW’den büyüleyici Naked Motosiklet
28 Ağustos 2014 - 11:15 'de eklendi ve 0 kez görüntülendi.

BMW yapınca motosiklette arabada bir farklı duruyor gözümüzde. Ama hakkını vermek gerek gerçekten ister motor, ister araba olsun hepsi tasarım harikası.

BMW yeni Naked motosikletini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Yeni model ilk olarak İtalya’da görücüye çıktı.

Yeni BMW Naked Motor muhteşem bir görünüme sahip. Motor gücü ise 1170cc ve 125bg. Ülkemizdeki çoğu arabada bile bu şekilde bir motor yok. Bu güçlü, karizmatik aracın ortalama 1 sene içerisinde satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

BMW Motorrad’dan Stephan Schaller yaptığı açıklamalarla merak uyandırdı. Schaller görücüye çıkan model ile üretim modelinde bazı farklılıklar da olacağını belirtti. Detaylar netleştikçe sizinle paylaşacağız. Şimdilik bu muhteşem aracın fotoğraflarıyla sizi baş başa bırakıyoruz.

bmw-naked-motosiklet (3)

bmw-naked-motosiklet (2)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

*
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER
Daha fazla Motosiklet Haberleri
Efsane Motor: Honda CBF 150

Honda CBF 150, ülkemizde belki de en çok kullanılan Commuter motosiklet türü. CBF 150 kuryeler tarafından tercih edilen sorunsuz bir...

Kapat