BMW  R1200 GS Adventure | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

BMW  R1200 GS Adventure

BMW motor kısmının lideri olan ve durdurulamaz sloganıyla biz motosiklet severlerin kullanımına sunduğu R 1200 GS adventure  şehrin karmaşasından sıkılıp kendini dağlara ve doğaya bırakacak yada yeni yerleri keşfetmek isteyenler için 33 lt lik deposuyla mesafe hesabını ortadan kaldırıyor. Tüm arazi şartlarına uygun mükemmel diyebileceğimiz bir şanzıman düzenine sahip bu makine ile taş çarpması, düşme, […]

BMW  R1200 GS Adventure
07 Temmuz 2015 - 16:10 'de eklendi ve 913 kez görüntülendi.

BMW motor kısmının lideri olan ve durdurulamaz sloganıyla biz motosiklet severlerin kullanımına sunduğu R 1200 GS adventure  şehrin karmaşasından sıkılıp kendini dağlara ve doğaya bırakacak yada yeni yerleri keşfetmek isteyenler için 33 lt lik deposuyla mesafe hesabını ortadan kaldırıyor.

Tüm arazi şartlarına uygun mükemmel diyebileceğimiz bir şanzıman düzenine sahip bu makine ile taş çarpması, düşme, tümsek v.b gibi bizi zorlayacak her türlü engeli rahatça aşabilir,ve sürüş keyfinizi bozmadan yola devam edebilirsiniz. Arazi ESA ve ASC  özel donanım özelliklerini bünyesinde bulunduran 1200 GS benzersiz ve efsane olmaya devam ediyor. Bir fuarda motosikleti test eden bir arkadaşımızın test sürüşünden sonra diğer tüm motosikletlere geçmiş olsun dediğine şahit olduğumda ne demek istediğini anlamamıştım; taki kullanana kadar. Virajlara çok iyi girmesi, üstün yol tutuş ve manevra kabiliyeti, mükemmel fren performansı ve üstün teknolojisi  bir motosiklette olması gerekenlerden daha fazlası. Bunların yanı sıra sürücü hatlarını absorbe edebilen bir yapıya sahip olması muhafazakar motosikletçiler  tarafından sürücüyü tembelleştirdiği için eleştirilmiştir.bunların yanı sıra elcik ısıtma,motor koruma ,ayarlanabilir siperlik ve daha bir çok özelliğe sahip .

1200 cc lik boxer motoru ile inanılmaz tork ve bir o kadarda güç sağlar. Şaft güç aktarım sistemi ile zincirli güç aktarımın sisteminde güç aktarımı esnasında oluşan güç kaybını da yaşamamış oluyoruz. BMW R 1200 GS ADVENTURE ile maksimum 220 km hıza ulaşmanız sizin için hiç de zor değil.100 km de ortalama 6 lt yakıt tüketimi sayesinde bir depo ile 550 km yol yapabilme imkanı sunuyor. Borusan otomotivde   da o km 2015 model fiyatı 85000 tldir.Bu rakam kimilerine çok yüksek gelebilir ama tüm dünyada kendisini ispatlamış bir efsane için bu rakam ideal diye düşünüyorum.

Motosiklet dünyasına ilk kez adım atanlar için uygun olmayan tecrübe gerektiren ,bir motosikletten beklentilerimizin tamamını karşılayan 1200 GS adventure  motosiklette Nirvanadır. Ben ne kadar anlatırsam anlatayım diyebileceğim tek şey anlatılmaz yaşanır, şiddetle kullanmanızı en azından test sürüşü yapmasını tavsiye ediyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER