BMW 1 Serisi Makyajlandı ! | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

BMW 1 Serisi Makyajlandı !

BMW 1 Serisi Makyajlandı ! Otomobil devlerinden BMW’nin 1 serisine uyguladığı makyaj objektiflere yakalandı. İlk 1 kasayla piyasada kendine geniş bir yer açan BMW geliştirdiği son modelle göz dolduracak. Makyajlanmamış haliyle bile dikkatleri üzerine çeken 1 kasanın makyajlı hali çok beğenilecek. BMW’nin basına sızan casus resimleri 1 serisinin daha keskin hatlara sahip olacağının sinyallerini verdi. […]

BMW 1 Serisi Makyajlandı !
28 Temmuz 2014 - 22:01 'de eklendi ve 777 kez görüntülendi.

BMW 1 Serisi Makyajlandı !

Otomobil devlerinden BMW’nin 1 serisine uyguladığı makyaj objektiflere yakalandı. İlk 1 kasayla piyasada kendine geniş bir yer açan BMW geliştirdiği son modelle göz dolduracak. Makyajlanmamış haliyle bile dikkatleri üzerine çeken 1 kasanın makyajlı hali çok beğenilecek.

BMW’nin basına sızan casus resimleri 1 serisinin daha keskin hatlara sahip olacağının sinyallerini verdi. Test sürüşleri devam etmekte olan makyajlı kasanın önceki modele benzediğini söylesekte, yeni bir ön ızgara ve yeniden tasarlanan ön farlara sahip olacağını belirtebiliriz.

Arka kısımdaki değişiklikler ise daha az olacak. Casus resimlerden anlaşıldığı kadarıyla arka tamponda küçük farklılıklar görülecek. Ayrıca arka lambalarda yenilenmiş. BMW motor hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Ancak motor olarak 1 serisinin hali hazırda satışta bulunan modeliniz baz alırsak gayet yeterli ve kullanışlı bir motora sahip olduğunu yazabiliriz. Bu sebeple köklü değişiklikler beklenmiyor. Yeni BMW 1 serisinde de aynı motorun kullanılacağını tahmin ediyoruz.

İşte test aşamasındaki 2015 BMW 1 Serisi‘nden fotoğraflar;

2015-BMW-1-Serisi-

2015-BMW-1-Serisi-

2015-BMW-1-Serisi-2

2015-BMW-1-Serisi-2

2015-BMW-1-Serisi-4

2015-BMW-1-Serisi-4

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER