Audi A1 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Audi A1

Audi’nin en küçük otomobili A1. Boyutlarıyla büyük şehirlerin trafik ve park sorununa güzel bir çözüm sunuyor. A1 özellikle ülkemizde bayanlar tarafından tercih edilen bir otomobil oldu. Küçük arabalar içerisinde en kullanışlı modellerden biri diyebiliriz A1 için. Hem 5 kapı hem de 3 kapı modeli satışa sunuluyor. Küçük ve spor otomobillerdeki en büyük sorun 5 kapı seçeneği […]

Audi A1
06 Mayıs 2015 - 21:26 'de eklendi ve 768 kez görüntülendi.

Audi’nin en küçük otomobili A1. Boyutlarıyla büyük şehirlerin trafik ve park sorununa güzel bir çözüm sunuyor.

A1 özellikle ülkemizde bayanlar tarafından tercih edilen bir otomobil oldu. Küçük arabalar içerisinde en kullanışlı modellerden biri diyebiliriz A1 için. Hem 5 kapı hem de 3 kapı modeli satışa sunuluyor.

Küçük ve spor otomobillerdeki en büyük sorun 5 kapı seçeneği oluyordu. Audi A1 de bu sorun ortadan kalkıyor. Tamamen kullanıcının seçimine bağlı olması A1’i rakiplerinden birkaç adım ileriye taşımaya yetiyor.

Audi A1 yakıt tüketimi konusunda da oldukça iddialı. 1.4 122 beygir motoru 100 kilometre de şehir içi 6,8 litre benzin harcıyor. Bu rakam bir çok benzinli otomobil uzun yolda bile yakalayamadığı değerler. Ayrıca bu küçük otomobilin performansı da göz dolduruyor. 0’dan 100 kilometre hıza A1 sadece 9 saniyede ulaşmayı başarıyor.

Audi A1 fiyatları ise 72 bin TL’den başlıyor.  Fiyat olarak rakiplerinden daha uygun olması A1’i kısa sürede yollarda çok fazla görmemize neden oldu. Genel olarak baktığımızda küçücük otomobil 72 bin TL verilir mi diye düşünülse de özellikleri ve arkadaşında dünya devi Audi olunca bu rakama bu araç uygun sonucu çıkarılabilir. Bütçesi uygun olanların mutlaka incelemesinde fayda olacaktır.

İşte Audi A1 resimleri

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER