Alfa Romeo Mito | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Alfa Romeo Mito

Otomobil severler için şimdiki durağımız Alfa Romeo Mito. Sevimli görüntüsüyle kendini gençlere hayran bırakan Mito görüntüsü dışında konforuyla da göz dolduruyor. Alfa Romeo Mito modelinin bagaj hacmi 270 litre. Mito yakıt tüketimi 1.4 T-Jet motoru verilerine göre şehir içi 8,8 litre/100km, şehir dışı ise 5 litre/100km. Mito iç donanım olarak kullanıcısına yeterli derece de özellik […]

Alfa Romeo Mito
31 Ağustos 2014 - 11:15 'de eklendi ve 480 kez görüntülendi.

Otomobil severler için şimdiki durağımız Alfa Romeo Mito. Sevimli görüntüsüyle kendini gençlere hayran bırakan Mito görüntüsü dışında konforuyla da göz dolduruyor.

Alfa Romeo Mito modelinin bagaj hacmi 270 litre. Mito yakıt tüketimi 1.4 T-Jet motoru verilerine göre şehir içi 8,8 litre/100km, şehir dışı ise 5 litre/100km. Mito iç donanım olarak kullanıcısına yeterli derece de özellik sunuyor.

Alfa Romeo Mito fiyat ise seçeneklere göre değişiyor. 61 bin TL’den başlayan fiyatlardan satışta. Mito’nun 2015 yılında ufak makyaj çalışmalarına gireceği tahmin ediliyor. Yeni Alfa Romeo Mito’nun ne şekilde olacağı merak konusu.

Şimdi sizleri birbirinden güzel Alfa Romeo Mito galerisiyle başbaşa bırakıyoruz…

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER