Alfa Romeo 159 Nasıl | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Alfa Romeo 159 Nasıl?

Alfa Romeo 159 nasıl? sorusunu muhteşem bir tasarıma sahip olan 159’u gören herkes aklından geçiriyor. Acaba alınır mı, parçası pahalı mıdır, sorunlu mudur? Gibi sorular aklımızı karıştırmaya yetiyor. Öncelikle Alfa Romeo 159 nasıl sorusunun cevabını verelim. Bu otomobil tasarımıyla, gidişiyle muhteşem bir araç. Evet ülkemizde Alfa Romeo’nun genel olarak tüm modelleri çok fazla tutulmadı. Anca […]

Alfa Romeo 159 Nasıl?
10 Kasım 2014 - 11:15 'de eklendi ve 2001 kez görüntülendi.

Alfa Romeo 159 nasıl? sorusunu muhteşem bir tasarıma sahip olan 159’u gören herkes aklından geçiriyor. Acaba alınır mı, parçası pahalı mıdır, sorunlu mudur? Gibi sorular aklımızı karıştırmaya yetiyor.

Öncelikle Alfa Romeo 159 nasıl sorusunun cevabını verelim. Bu otomobil tasarımıyla, gidişiyle muhteşem bir araç. Evet ülkemizde Alfa Romeo’nun genel olarak tüm modelleri çok fazla tutulmadı. Anca Alfa Romeo bu ön yargıyı son yıllarda çıkardığı, 159, Giulietta ve Mito modelleriyle kırmayı başardı.

Alfa Romeo 159 1.9 jtd motora sahip. Aslında alıcıları otomobilden uzaklaştıran en başlı sorun bu motor seçeneği. Alfa Romeo’nun bu kadar güzel tasarladığı bir modele çok fazla seçenek koyması gerekli. 1.6 benzinli otomatik veya düz seçenekler aracın

mobil porno

satışına artı yönde büyük katkı sağlayabilirdi. Maalesef bu seçenek yerine en az 1.8 motor alabiliyorsunuz. Bu durum bir çok kişiyi başka modellere yönlendiriyor.

Alfa-Romeo-159-19

Alfa Romeo 159 yorum yapacak olursak şahsi fikrim, vergi ve her araçta olabilecek masrafları göze alan otomobil severler mutlaka 159’u incelemeli ve koltuğuna oturup şöyle bir direksiyon başına geçmeli. Bunu yaptıktan sonra aracın farklı bir otomobil olduğunu anlayacaksınız.

Alfa-Romeo-159-01

Şimdi sizleri Alfa Romeo 159 modifiye ve sade halinin olduğu fotoğraf galerisiyle baş başa bırakalım…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER