Alfa Romeo 156 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 156, duruşu, tasarımı, konforuyla övgüleri hak eden bir model. Ülkemizde çok rağbet gördüğünü söylemek yalan olur. Alfa Romeo 156 modelinin tutulmama nedenlerine gelirsek, biraz şehir efsaneleri biraz çıkan sorunlar diye adlandırabiliriz. Alfa Romeo 156 kullanıcıları vazgeçilmez bir araba olduğunu söylerken, kullanmayan ve bilmeyenlerin çok sorunlu araç alınmaz demesi kafaları karıştırıyor.  Bu sebeple Türkiye’de […]

Alfa Romeo 156
31 Ağustos 2014 - 15:10 'de eklendi ve 638 kez görüntülendi.

Alfa Romeo 156, duruşu, tasarımı, konforuyla övgüleri hak eden bir model. Ülkemizde çok rağbet gördüğünü söylemek yalan olur.

Alfa Romeo 156 modelinin tutulmama nedenlerine gelirsek, biraz şehir efsaneleri biraz çıkan sorunlar diye adlandırabiliriz. Alfa Romeo 156 kullanıcıları vazgeçilmez bir araba olduğunu söylerken, kullanmayan ve bilmeyenlerin çok sorunlu araç alınmaz demesi kafaları karıştırıyor.  Bu sebeple Türkiye’de sevilmeyen modeller arasına girdi Alfa Romeo 156.

Alfa Romeo 156 yakıt tüketimi güçlü bir motora sahip olmasının da etkisiyle biraz fazla. Şehir içi fabrika verilerine göre 11.4 litre. Şehir dışı ise ortalama 6,4 litre. Araba genel olarak bakıldığında iç dizayn ve dış tasarım olarak çok başarılı.

Alfa Romeo 156 alınır mı? Diye soran çok okuyucumuz olduğunu düşünüyorum. Bu sorunun en güzel cevabını size iyi, işinin ehli bir Alfa Romeo ustası verecektir.

Unutmadan söyleyelim, Alfa Romeo 156 çok farklı bir arabadır. Yorum yapmadan önce mutlaka inceleyip, o muhteşem koltuklara oturup, direksiyonu şöyle bir kavramanızı tavsiye ederiz.

Alfa Romeo 156 resimler;

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER