2016 Honda Odyssey | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2016 Honda Odyssey

Honda Odyssey modelini yeniledi. Yeni Honda Odyssey Türkiye’ye gelebilir. Honda Odyssey ülkemizde yüksek vergiler sebebiyle çok satılabilecek bir model değil maalesef. Ancak Honda bu duruma uygun bir motor seçeneği ile el atabilir. Odyssey yurtdışında oldukça sevilen bir model. Yurtdışındaki fiyatlara göz atarsak Honda Odyssey fiyatı 29 bin dolardan başlayıp 45 bin dolara kadar çıkıyor. Bu […]

2016 Honda Odyssey
28 Ağustos 2015 - 1:52 'de eklendi ve 754 kez görüntülendi.

Honda Odyssey modelini yeniledi. Yeni Honda Odyssey Türkiye’ye gelebilir.

Honda Odyssey ülkemizde yüksek vergiler sebebiyle çok satılabilecek bir model değil maalesef. Ancak Honda bu duruma uygun bir motor seçeneği ile el atabilir. Odyssey yurtdışında oldukça sevilen bir model.

Yurtdışındaki fiyatlara göz atarsak Honda Odyssey fiyatı 29 bin dolardan başlayıp 45 bin dolara kadar çıkıyor. Bu fark versiyon seçeneklerinden ortaya çıkıyor. 2016 Honda Odyssey tam 6 farklı donanım seçeneğine sahip. Bunlar; LX, EX, SE, EX-L, Touring, Touring Elite.

Geniş ailelere göre 7 kişilik otomobiller arasında iddialı bir tasarıma sahip olan Odyssey’in Türkiye pazarına gelirse, hangi motor seçeneğinin kullanacağı henüz belli değil. Ancak ülkemizde satışa çıkarsa özellikle kalabalık aileler için muhteşem bir seçenek olacaktır.

İşte 2016 Honda Odyssey fotoğraf galerisi…

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER