2015 Yeni Smart ForTwo | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Yeni Smart ForTwo

Boyutlarıyla, ilginç tasarımıyla en çok dikkat çeken otomobillerden biri Smart ForTwo. Mercedes’in Smart markası altında satışa sunduğu bu küçük araba çok yakında yeni kasasıyla bizlerle olacak. Yeni Smart eski kasasına göre baya bir yenilenmiş. Türkiye’de özellikle büyükşehirlerdeki park yeri sorununa muhteşem bir çözüm olan Smart’ın boyutları yeni kasasında da aynı şekilde. Boyutlarda herhangi bir oynama […]

2015 Yeni Smart ForTwo
25 Mart 2015 - 20:36 'de eklendi ve 996 kez görüntülendi.

Boyutlarıyla, ilginç tasarımıyla en çok dikkat çeken otomobillerden biri Smart ForTwo. Mercedes’in Smart markası altında satışa sunduğu bu küçük araba çok yakında yeni kasasıyla bizlerle olacak. Yeni Smart eski kasasına göre baya bir yenilenmiş.

Türkiye’de özellikle büyükşehirlerdeki park yeri sorununa muhteşem bir çözüm olan Smart’ın boyutları yeni kasasında da aynı şekilde. Boyutlarda herhangi bir oynama yok.

2015 Yeni Smart ForTwo alıcısına daha renkli seçenekler sunuyor. İç konsolda kullanılan renk seçeneklerini kullanıcılar belirleyebiliyor. Smart ForTwo 260 litrelik bagaj hacmine sahip. Bu hacim böyle minik bir araba için beklentilerin üzerinde diyebiliriz.

1.0 litre motora sahip Yeni Smart 61 ve 71 beygir olarak 2 seçeneğe sahip. Ayrıca 898cc 90 beygirlik bir motor seçeneği de Smart’a eklenecek.  Bu motor en güçlü Smart Fortwo olarak karşımıza çıkacak.

Yeni Smart 2015 yılının son aylarında ülkemizde de satışa sunulacak. Yeni Smart’ın fiyatının ise 55 ile 70 bin TL arasında olması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER