Configs Grabber By BL4ck_Knight!
Get Usernames For Symlink

 2015 Skoda Fabia | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Skoda Fabia Çıkış Tarihi

Yeni Fabia’nın çıkış tarihi !  Skoda’nın B segmentindeki iddialı temsilcisi Fabia 2015 yılının Mart ayında Türkiye’de satışa sunulacak. Keskin hatlarıyla dikkat çeken Fabia, cam tavan gibi görsel özelliklerde eklenince çok çekici bir hal alıyor. Hatlarında Volkswagen Polo çizgilerini görmek mümkün. Skoda yeni Fabia modelini Paris Oto Şov’da sergilemişti. 2015 Skoda Fabia eski kasasına göre çok […]

2015 Skoda Fabia Çıkış Tarihi
28 Ekim 2014 - 17:52 'de eklendi ve 596 kez görüntülendi.

Yeni Fabia’nın çıkış tarihi !

 Skoda’nın B segmentindeki iddialı temsilcisi Fabia 2015 yılının Mart ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Keskin hatlarıyla dikkat çeken Fabia, cam tavan gibi görsel özelliklerde eklenince çok çekici bir hal alıyor. Hatlarında Volkswagen Polo çizgilerini görmek mümkün. Skoda yeni Fabia modelini Paris Oto Şov’da sergilemişti.

2015 Skoda Fabia eski kasasına göre çok daha tarz bir otomobil. Fabia’nın yeni kasasında bagaj hacmi de 15 litre artıyor. Böylece toplam bagaj hacmi 330 litreye ulaşmış durumda.

Yeni Fabia motorlar seçeneklerinde üç ve dört silindirli dizel, benzinli motorlar yer alıyor. 1.0 litre 60 beygirlik motor ile yakıt tüketimi hedefleniyor. Ayrıca 1.2 110 Beygir TSI motor performans açısından ödün vermeden, yakıt tüketiminide makul değerlerde tutmayı başarıyor. Benzinli motorların dılında Yeni Fabia dizel motor seçenekleriyle de iddialı geliyor.

2015-skoda-fabia (2)

1.4 litre 90 Beygir gücündeki TDi motor DGS şanzumanla birlikte en çok tercih edilecek seçenekler arasında yer alacak gibi duruyor. Ülkemizdeki dizel otomatik tercihinin çok  olmasını iyi değerlendiren Skoda Fabia Dizel otomatik seçeneğini bizlere sunuyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER