2015 Mitsubishi ASX | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Mitsubishi ASX

Ekonomik, kullanışlı ve gösterişli bir jip arıyorsanız ASX tam size göre. 2015 Mitsubishi ASX kullanıcına rahatlık ve performansı bir arada sunmaya çalışan ve aynı zamanda ekonomik fiyatı ve yakıt tasarrufu ile kendini kanıtlamış araçların başında geliyor. Japon teknolojisi ile üretilen 2015 Mitsubishi ASX yakıt tüketimi açısından bakıldığında, aracın yer aldığı segmente göre son derece normal […]

2015 Mitsubishi ASX
22 Ocak 2015 - 9:30 'de eklendi ve 644 kez görüntülendi.

Ekonomik, kullanışlı ve gösterişli bir jip arıyorsanız ASX tam size göre.

2015 Mitsubishi ASX kullanıcına rahatlık ve performansı bir arada sunmaya çalışan ve aynı zamanda ekonomik fiyatı ve yakıt tasarrufu ile kendini kanıtlamış araçların başında geliyor. Japon teknolojisi ile üretilen 2015 Mitsubishi ASX yakıt tüketimi açısından bakıldığında, aracın yer aldığı segmente göre son derece normal değerler veriyor olup, 100 km şehir içi kullanımda, 7.4 Litre yakıt tüketim değerine sahip. Şehir dışı yakıt tüketimine baktığımızda ise, 4.9 Litrelik yakıt değerine sahip olması, kendi sınıfında yer alan birçok araca göre yakıt cimrisi olduğunun bir göstergesi olarak karşımıza çıkmakta.

Araçta yer alan EBD, BA, ABS, ASTC ve HSA gibi üstün güvenlik önlemleri, kaza yapmanızı en az seviyeye indirmek ve olası kazalarda meydana gelecek fazla hasar ile yaralanmaları minimum tutmak için hazırlanmış. Yol tutuşuna bakıldığında ise, gerek virajlarda, gerekse stabilize yollarda son derece ideal yol tutuş performansıyla bizi karşılamakta.

2015 Mitsubishi ASX fiyatı ise, 67.250 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER