2015 Land Rover Discovery Sport | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

2015 Land Rover Discovery Sport

Land Rover’ın 2015 yılında çıkaracağı Discovery Sport modeli, tanıtımı daha önce yapılan Discovery Vision Concept’in seri üretilen versiyonu olup tasarım olarak Land Rover’ın bir diğer modeli olan Rove Evoque’dan epey ilham almış gibi görünüyor. Land Rover Discovery Sport yakıt tüketimi model ve motor gücüne göre normal sayılabilecek seviyelerdedir. Ayrıca Amerikan versiyonlar da, özel deri döşeme […]

2015 Land Rover Discovery Sport
24 Kasım 2014 - 11:15 'de eklendi ve 536 kez görüntülendi.

Land Rover’ın 2015 yılında çıkaracağı Discovery Sport modeli, tanıtımı daha önce yapılan Discovery Vision Concept’in seri üretilen versiyonu olup tasarım olarak Land Rover’ın bir diğer modeli olan Rove Evoque’dan epey ilham almış gibi görünüyor. Land Rover Discovery Sport yakıt tüketimi model ve motor gücüne göre normal sayılabilecek seviyelerdedir.

Ayrıca Amerikan versiyonlar da, özel deri döşeme ile ayrı ayrı kontrol edilebilen iki farklı klima sistemi ve 10 adet hoparlör ile satışa sunulacaktır.

Aracın iç mekânı diğer modellerinde ki gibi her ne kadar basit ve sade görünse de ilk göze çarpan fonksiyonel direksiyon simidi ile birlikte kullanılan diğer teknolojik özellikler ile lüks bir sedan havasına bürünmüştür. 8 inç. genişliğindeki akıllı ekranı ve analog kadranı da bu imajını desteklemektedir.

2015 model Land Rover Discovery Sport fiyatı kalitesine göre makul seviyelerde denebilir. Freelander modelinin yerini alması beklenmekte olup, ilk olarak, 2015 yılının başlarında Amerikan piyasasında 37.995 Dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER